Urząd Miasta i Gminy w Młynarach


ul. Dworcowa 29
14-420 Młynary


tel.: (+48 55) 248 60 82, 248 60 06,
                        249 30 34
fax: (+48 55) 248 64 00


email: sekretariat@mlynary.pl

strona internetowa
www.mlynary.pl


NIP:
  5821100194
REGON:  000535617
TERYT:  2804063

Wykaz Sołtysów Gminy Młynary

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH
KADENCJI 2019-2023

L.p.

Sołectwo

Sołtys

Rada Sołecka

1.

Błudowo

Anna Kokoszko

1. Małgorzata Mała

2. Irena Zielińska

3. Justyna Wesołek

4. Elżbieta Pawlikowska

2.

Karszewo

Maria Kamecka

1. Wiesława Kamecka

2. Kamila Grabkowska

3. Marek Grabkowski

4. Katarzyna Szwajcar

5. Kamil Kamecki

3.

Kraskowo

Mieczysława Taube

1. Agnieszka Brewczak

2. Katarzyna Rożak

3. Jan Lewicki

4.

Kurowo Braniewskie

Monika Kopycińska

1. Andrzej Paradowski

2. Witold Falkowski

3. Paulina Waśniewska

4. Edyta Rożak

5. Beata Ponichtera

6. Ryszard Maksymiuk

5.

Kwietnik

Danuta Pych

1. Anna Łesyk

2. Wanda Antonowicz

3. Anetta Tucholska

4. Lucyna Tucholska

5. Henryk Pych

6. Bogdan Łesyk

6.

Mikołajki

Łukasz Iwaniec

1. Teresa Wandrowska

2. Danuta Sobieralska

3. Zenon Iwaniec

4. Olga Stołycia

5. Teodozja Prusik

6. Stanisław Kleczkowski

7.

Młynarska Wola

Katarzyna Luźna

1. Kazimierz Orłowski

2. Stanisław Kołosowski

3. Tadeusz Wandrowski

4. Stanisław Wrótny

5. Romuald Abramowicz

8.

Młynary

Radosław Kiwilsza

1. Andrzej Smolski

2. Monika Chmielewska

3. Piotr Maciuszonek

4. Maciej Socha

5. Andrzej Rabiczko

6. Dorota Szeksztełło

9.

Nowe Monasterzysko

Aneta Dietrych

1. Lipiński Dariusz

2. Sulich Andrzej

3. Kamińska Anna

10.

Ojcowa Wola

Zbigniew Karulewski

1. Ewa Październik

2. Teresa Maciuszonek

3. Renata Gębczyk

11.

Płonne

Katarzyna Mała

1. Renata Brodowska

2. Justyna Korwel

3. Beata Mała

4. Bogusław Żychowicz

12.

Rucianka

Marek Jarmałowicz

1. Kazimierz Sorkowicz

2. Artur Tylzanowski

3. Waldemar Byczkowski

13.

Sąpy

Karol Jóźwiak

1. Agnieszka Ludwinowicz

2. Agnieszka Wiśniewska

3. Jadwiga Jankowska

4. Andrzej Sass

5. Wojciech Grybko

14.

Sokolnik

Dariusz Skoczylas

1. Anna Tomaszewicz

2. Mirosław Kulpiński

3. Krystian Czubiński

15.

Stare Monasterzysko

Jadwiga Bartosiak

1. Waldemar Mościcki

2. Krystyna Iwanicka

3. Marek Bućko

16.

Warszewo

Justyna Rakoczy

1. Piotr Kozłowski

2. Krystyna Ławniczak

3. Jerzy Łacina

17.

Włóczyska

Jerzy Czubiński

1. Wanda Wójcicka

2. Jan Kędzierski

3. Grażyna Byra

4. Anna Kaniewska

18.

Zastawno

Beata Kmito

1. Andrzej Szczerbiak

2. Janusz Zalewski

3. Marek Wiśniewski

4. Marzena Sulich

5. Katarzyna Sulich

6. Łukasz Krawczyk

19.

Zaścianki

Irena Majzner

1. Henryk Czarnik

2. Łukasz Chabros

3. Szymon Dzięcioł

4. Paulina Majzner

5. Joanna Żuromska

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij