Urząd Miasta i Gminy w Młynarach


ul. Dworcowa 29
14-420 Młynary


tel.: (+48 55) 248 60 82, 248 60 06,
                        249 30 34
fax: (+48 55) 248 64 00


email: sekretariat@mlynary.pl

strona internetowa
www.mlynary.pl


NIP:
  5821100194
REGON:  000535617
TERYT:  2804063

Kontakt z Radnymi

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

  1. Karol Jóźwiak - przewodniczacy@mlynary.pl
  2. Małgorzata Dzięcioł - malgorzata.dzieciol@mlynary.pl
  3. Regina Chabros-Dusza - regina.chabros-dusza@mlynary.pl
  4. Krzysztof Fiodorowicz - krzysztof.fiodorowicz@mlynary.pl
  5. Andrzej Florczyk - andrzej.florczyk@mlynary.pl
  6. Beata Kmito- beata.kmito@mlynary.pl
  7. Jarosław Kopyciński - jaroslaw.kopycinski@mlynary.pl
  8. Justyna Korybska - justyna.korybska@mlynary.pl
  9. Agnieszka Kościelska - agnieszka.koscielska@mlynary.pl
  10. Anna Maciuszonek - anna.maciuszonek@mlynary.pl
  11. Katarzyna Mała - katarzyna.mala@mlynary.pl
  12. Tadeusz Małecki - tadeusz.malecki@mlynary.pl
  13. Jadwiga Orłowska - jadwiga.orlowsla@mlynary.pl
  14. Maria Słomska - maria.slomska@mlynary.pl
  15. Tadeusz Wandrowski- tadeusz.wandrowski@mlynary.pl

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij